SMĚS NA JEDLÉ KRAJKY SWET LACE PERLEŤOVÉ BRONZ 200 g

Kód: 3629
Značka: Mo
295 Kč

Hotová směs z edice sladkých krajek neutrální chuti. 
Velice praktické použití, po nanesení hmoty do silikonové formy a jejím zaschnutí můžeme krajku aplikovat jako dekoraci. Hotový výrobek se chuťově a vlastnostmi chová jako jedlý papír. 
Oproti ostatním směsím na trhu má úžasné vlastnosti - hotová krajka neztrácí svou kvalitu ani po 2 měsících, protože není náchylná na změny teplot a vlhkost; ozdoby z ní lze tedy vytvářet i do zásoby. Krajka perfektně drží tvar a nemění svůj objem. 
Krajku můžete podle potřeb tvarovat do 3D motivů, klást více vrstev přes sebe, mačkat, natahovat atd. Hotové motivy lze dozdobit cukrářským zdobením (například máček a perličky z cukru) pomocí lepidla na marcipán. 
Doporučujeme nepoužívat alkohol na sladkou krajku, způsobuje vysychání. 
Způsob použití: 
Hotovou hmotu v kelímku promíchejte, naneste pomocí špachtle do formy na krajku, dobře rozetřete a nechte osušit na vzduchu 6-8 hodin, nebo vložte do trouby na 10-12min při teplotě 80°C. Pro lepší výsledek po usušení naneste druhou vrstvu na místa, kde hmota chybí. 
Pro snadné vyjmutí krajky otočte formu vzorem na podložku, pod roh hotové krajky zasuňte špičku nože a krajku opatrně vyjměte. 
Složení: Voda, zahušťovadlo: E1520, E1422, stabilizátor: E415, emulgátor:E433, barvivo: E171, regulátor kyselosti: E330, barvivo: E171, konzervant: E202, barvivo: E133

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: