Halloween 🎃👻, Strana 9

Řazení produktů

269 položek celkem

Výpis produktů

my photo collage 62
Novinka
89 Kč

Složení: Přísady: barvivo E172, potravinářská želatina, zahušťovadlo: E415, rostlinný olej (slunečnicový, světlice,  rýže) vanilková vůně, barvivo: E133, emulgátor: E433...

Kód: 3425
DORTOVÁ FONTÁNA ZLATÁ  4 Ks
94 Kč
Měrná cena: 23,50 Kč / 1 ks

Použití: Vhodné do interiéru nejen na okraj dortu, ale i zmrzlinového poháru, do držáku svíčky nebo se může jenom držet v ruce za spodní část. Návod k použití : Fontánku...

Kód: 6911
54fa100da4ef6 obr
95 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g

Složení výrobku: cukr, glukózový sirup, neztužené rostl. tuky, voda, zahušťovadla: E466, E414, E412, xanthan; kukuřičný škrob; zvlhčovadlo: E422; modifikovaný škrob kukuřičný,...

Kód: 1814
FunCakes sprinkle medley black
95 Kč
Měrná cena: 146,15 Kč / 100 g

Složení: cukr, škrob ( pšeničný , kukuřičný), dextróza, glukózový sirup, rýžová mouka, lékořice (extrakt), rostlinný olej (kokosový, řepkový), hydrogenovaný olej...

Kód: 2545
ČOKOLÁDOVÁ DEKORACE HALLOWEEN KOLEČKA VELKÁ
95 Kč
Měrná cena: 11,88 Kč / 1 ks

Kolečka s tematem Halloween z bílé belgické čokolády. Rozměr: 3.8cm V balení 8 ks

Kód: 2626
my photo collage 53
95 Kč
Měrná cena: 11,88 Kč / 1 ks

Čokoládová dekorace z belgické barvené čokolády, o který se někdo strašidelně pořezal.Rozměr: 6.9x2.1cmV balení 4 ks sekáčků 

Kód: 3715
Snímek obrazovky 2023 11 28 v 14.45.17
95 Kč
Měrná cena: 7,92 Kč / 1 ks

Čokoládové dekorace ve tvaru netopýra z originální belgické čokolády mají široké využití při zdobení zákusků (minideserty, dorty, zmrzlinové poháry, palačinky...). Složení:...

Kód: 6898
f9ac107e 554e 47ad ae0a c896a2999d30
95 Kč
Měrná cena: 19 Kč / 100 g

Jemná náplň s příchutí vaječného likéru, ideální jako náplň do koblih nebo základ krémů. Hotová náplň s příchutí vaječného likéru krémově žluté barvy je určená pro použití v...

Kód: 8294
Snímek obrazovky 2024 09 19 v 14.12.28
95 Kč

Vynikající pro snadnou přípravu ozdob z marcipánu nebo cukrářských hmot. Naplněné formičky vložte na 5-10 minut do mrazničky a poté jemným zatlačením na dno vyklopte. Vyrobeno z...

Kód: 6830
4b2267526a93c7d3c0255533b426f2389cff371f original
Akce
95 Kč
Měrná cena: 95 Kč / 1 ks

Vynikající pro snadnou přípravu ozdob z marcipánu nebo cukrářských hmot. Naplněné formičky vložte na 5-10 minut do mrazničky a poté jemným zatlačením na dno vyklopte. Vyrobeno z...

Kód: 5454
modecor jedly fix oboustranny cerny
98 Kč

Cukrářský fix černý můžete použít na jedlý papír, cukrářské hmoty.... fix neobsahuje AZO barviva Objem: 2ml Alergie info: bez lepku, může obsahovat stopy lepku, ořechů, soji a...

Kód: 3142
vyr 1455101639 odense fondant sort 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g

Složení: cukr, glukózový sirup, rostlinný tuk (palmový), voda, stabilizátory E422, E415, E4j66, emulgátor: E742c, barviva E172, E120, přírodní aroma, konzervační látka E202....

Kód: 4771
BARVA PRACHOVÁ DO ČOKOLÁDY FIALOVÁ
99 Kč
Měrná cena: 3 300 Kč / 100 g

Barva použitelná ve výrobcích obsahujících tuky (těsta, čokoláda, smetana, náplně do makronek, marcipánová těsta, krémy). Vhodná též na výrobky určené k pečení (dortové korpusy...

Kód: 7336
Snímek obrazovky 2026 01 12 v 15.03.47
99 Kč
Měrná cena: 3,30 Kč / 1 ks

KOŠÍČKY Z PEČNÉHO PAPÍRU ROZMĚR : 50 MMX 33 MM BALENÍ OBSAHUJE 30 KS 

Kód: 3800
G42595 2 3
CUKROVÝ MÁČEK BRONZOVÝ
Momentálně nedostupné
99 Kč
Měrná cena: 123,75 Kč / 100 g

Hmotnost: 80 g. Metalický efekt. Velikost perliček: 2 mm. Složení: cukr, škrob (pšeničný, kukuřičný), glukózový sirup, barviva E153+E172, leštící látky E904, rostlinný olej...

Kód: 7536
0007459 plastovy party ubrus cerny 137 x 274 cm
99 Kč
Měrná cena: 99 Kč / 1 ks

Plastový party ubrus černý 137 x 274 cm

Kód: 6221
Simplistic Photo Collage Christmas Card
Novinka
99 Kč
Měrná cena: 9,90 Kč / 1 ks

VYROBENO Z KVALITNÍ BELGICKÉ ČOKOLÁDY OBSAH KAKAOVÉ HMOTY MINIMÁLNĚ 58 % 3 DRUHY DUCHŮ V JEDNOM BALENÍ ROZMĚR DUCHA JE 31 X 36 mm 10 KS  9,9 Kč/ 1 ks  SKLADOVÁNÍ...

Kód: 7567
my photo collage 61
99 Kč
Měrná cena: 16,50 Kč / 1 ks

Čokoládoví duchové v šesti variantách pro dozodobení Vašich výrobků z z kvalitní bílé belgické čokolády. Rozměr: 2.4x3.8cm

Kód: 519

Ovládací prvky výpisu

269 položek celkem