JEDLÝ ČERNÝ FIX OBOUSTRANNÝ II

Kód: 5225
Značka: Go
125 Kč 125 Kč / 1 ks

Rainbow Dust Food Art Pen je speciální fix na potraviny, který má dvě strany. Na jedné straně je tenká špička s tloušťkou 0,5 mm a na druhé straně tlustší špička s tloušťkou 2,5 mm. Tento fix je skvělý pro zdobení. Můžete s ním jak kreslit a barvit, tak nanášet jemné detaily, například oči, řasy na obličeji nebo žilky na listech a květech.

Speciální inkoust na potraviny rychle zasychá a je vhodný pro jemné práce. Fix nejlépe funguje na pevném povrchu. Před použitím fixu nechte povrch marcipánu, fondánu nebo gumové pasty mírně zaschnout, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Po použití udržujte fix pečlivě uzavřený, aby nezaschnul. Pokud se fix vysuší, můžete ho trochu zvlhčit vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento fix není ideální pro barvení velkých ploch. Na to jsou lépe vhodné potravinářské barvy nebo barvy vyrobené z barvicích prášků smíchaných s omlazovacím lihem. Inkoust ve fixu je na bázi vody, takže není vhodný pro kreslení na čokoládový povrch nebo bonbony.

Složení: voda, glycerin, ethanol a barviva E151, E110 a E142. Barvivo E110 může nepříznivě ovlivnit aktivitu a pozornost dětí. Tento produkt je vhodný pro vegetariány.

Každý Rainbow Dust Food Art Pen obsahuje 5 gramů jedlého inkoustu.

Barva: černá.