SPREJ SAMETOVÝ VZHLED BÍLÝ 250 ML

Kód: 3591
Značka: Mo
485 Kč 194 Kč / 100 ml

POTRAVINÁŘSKÁ BARVA VE SPREJI O OBSAHU 100 ML. VHODNÁ NA DEKORACI SEMIFRED, ZMRZLIN, ŠLEHAČKOVÝCH DORTŮ A MOUSSE. VYTVÁŘÍ SAMETOVÝ EFEKT - VZHLED NA POVRCHU CUKÁŘSKÉHO VÝROBKU. BARVA JE NA BÁZI KAKAOVÉHO MÁSLA. PŘED APLIKACÍ JE DOBRÉ NECHAT SPREJ PŘI DOMÁCÍ TEPLOTĚ MIN. 2 HODINY. SPREJEM PROTŘEPEME A NASTŘÍKÁME NA POVRCH  ZE VZDÁLENOSTI 25-30 CM. ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE , ŽE VÝROBEK MUSÍ BÝT ZAMRAZENÝ NEBO DOBŘE VYCHLAZENÝ. TRYSKU SPREJE JE DOBRÉ PO APLIKACI OPLÁCHNOUT VLAŽNOU VODOU , ABY ZBYTEK BARVY TRYSKU NEUCPAL. 

VYROBENO V ITÁLII

Složení: kakaové máslo, bílá čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sérum ze sušeného mléka, emulgátor:
sójový lecitin E322, aroma), barvivo E171.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Potravinářská barva AF (bez AZO barviv) ve spreji na bázi kakaového másla na zdobení semifred, zmrzlin a pěny.
Použití:
Před použitím dobře protřepejte. Ujistěte se, že produkt je zkapalněný (sprej musí mít teplotu min 25°C a max 35°C). Nádobu dobře zahřejte při max teplotě 35°C v horké vodě tak, aby se kakaové máslo rozpustilo a nastříkejte na ozdobené výrobky. Před použitím se ujistěte, že byl sprej uchováván při pokojové teplotě (přibližně 20 až 25°C) po dobu alespoň dvě hodiny. Po protřepání nastříkejte homogenní vrstvu přípravku na
studený povrch cukrářského výrobku, který má být zdoben ze vzdálenosti cca 20-25 cm. Po použití otočte sprej dnem vzhůru a na několik sekund dávkujte, aby se vyčistil dávkovač. Vyčistěte trysku horkou vodou pravidelně po každém použití nebo když sprej nestříká rovnoměrně.
Složení: kakaové máslo, barvivo: E170. Propelent: E943a, E943b, E944.
Alergeny: neobsahuje. Může obsahovat stopy mléka a výrobků z něj (včetně laktózy), sója a její deriváty a siřičitany.
Upozornění:
Pro profesionální použití. Výrobek není určen k přímé konzumaci. Barva produktu se může mírně lišit v důsledku vlastností použitých surovin. Doba tuhnutí před konzumací je min. 1 hodina. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vysoce hořlavý aerosol. Tlaková nádoba: Při zahřátí se může roztrhnout. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně nebo jinými zdroji vznícení. ZÁKAZ KOUŘENÍ. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiného zdroje vzplanutí. Nepropichujte ani nespalujte po použ. ití. Nádoba by měla být vyhozena pouze tehdy, je-li zcela prázdná.